O nas

AdPhoto to połączenie fotografii i reklamy. Staramy się, aby każde nasze zdjęcie było doskonałą reklamą dla naszych klientów.

Firma powstała w 2011r. na bazie wieloletnich doświadczeń, które zdobyliśmy dzięki pracy jako fotografowie na zlecenie.

W tym czasie wykonaliśmy setki zdjęć dla klientów zarówno krajowych, jak i zagranicznych. Z naszych usług korzystał szeroki zakres podmiotów — począwszy od drobnych sprzedawców na serwisach aukcyjnych, małych i dużych sklepów internetowych, przez producentów odzieży aż po duże międzynarodowe koncerny produkcyjne i korporacje handlowe. Nieustannie doskonaliliśmy swój warsztat, inwestowaliśmy w coraz lepszy sprzęt fotograficzny, szukaliśmy nowych technik prezentacji produktów, eksperymentowaliśmy nie tylko z treścią, ale również z formą ich ekspozycji. Zebrane przez ten czas doświadczenie pozwala nam teraz bez obaw podejmować się każdego wyzwania.

Stale rozwijamy się nie tylko zawodowo, ale również osobiście. Do każdego zlecenia podchodzimy indywidualnie i chcemy, aby każde było oryginalne i niepowtarzalne. Przywiązujemy bardzo dużą wagę do szczegółów, detali, które w sugestywny sposób zachęcają odbiorców do dłuższego oglądania wykonanych przez nas zdjęć. Konsumenci przywiązują dużą wagę do obrazów, kupują oczami, to właśnie dlatego nasi klienci tak bardzo cenią sobie naszą pracę. Zapraszamy do obejrzenia naszego portfolio. Jeśli są Państwo zainteresowani naszą ofertą, zachęcamy do kontaktu z nami.


Dlaczego My?

Jakość. Konkurencyjność. Doświadczenie. Satysfakcja.

Chcielibyśmy sprawić, aby decyzja o wyborze fotografa, który wykona dla Państwa zdjęcia reklamowe lub produktowe, była decyzją oczywistą. Wiemy, że szukając firmy, która wykona dla Państwa takie zlecenie, mają Państwo naprawdę duży wybór. Wierzymy jednak, że możemy przedstawić Państwu kilka bardzo dobrych powodów, dla których szukając fotografa reklamowego, powinni Państwo poważnie rozważyć właśnie naszą ofertę.

Nasz sprzęt

W fotografii reklamowej poza dobrym fotografem ważny jest też sprzęt...

Dysponujemy doskonale przygotowanym, profesjonalnym studiem fotograficznym, w którym wykorzystujemy oświetlenie studyjne marki Bowens.

Wszystkie zlecenia wykonujemy profesjonalną cyfrową lustrzanką fotograficzną wyposażoną w pełnoklatkową matrycę co w połączeniu z profesjonalną linią obiektywów, gwarantuje doskonałą jakość, ostrość i kolor wykonywanych zdjęć.