Fotografia produktowa - packshoty.

Jeśli szukasz studia fotograficznego doświadczonego w wykonywaniu reklamowych zdjęć produktów, to trafiłeś idealnie! AdPhoto to profesjonalna i szybka usługa, konkurencyjne ceny i doskonała jakość, a wszystko to połączone z miłą i fachową obsługą.
Profesjonalne zdjęcia produktów w sześciu prostych krokach:


1Opowiedz nam o swoim projekcie.

Zadzwoń albo napisz i opowiedz o tym co chciałbyś, abyśmy dla Ciebie sfotografowali. Odpowiemy również na wszystkie Twoje pytania.

2
Dostarcz do nas produkty.

Zabezpiecz i wyślij produkty do naszego studia albo po prostu umów się z nami i dostarcz je osobiście. W przypadku dużych lub trudnych w transporcie produktów skontaktuj się z nami, może to my przyjedziemy do Ciebie.

3Sprawdzimy otrzymane produkty i ustalimy harmonogram.

Poinformujemy Cię, gdy dotrze do nas przesyłka. Potwierdzimy wszystkie wcześniejsze ustalenia dotyczące fotografowanych przedmiotów, przekażemy Ci harmonogram prac i zaczniemy przygotowywać produkty do zdjęć.

4
Sesja zdjęciowa i edycja.

Twoje produkty zostaną sfotografowane przez profesjonalnego fotografa przy użyciu nowoczesnego profesjonalnego sprzętu fotograficznego oraz studyjnego.

Wszystkie zdjęcia są edytowane w celu usunięcia wszelkich niedoskonałości , rys, kurzu, itp. oraz poprawnego odwzorowania barw.

5
Zdjęcia gotowe do pobrania.

Po ostatecznej obróbce poinformujemy Cię, skąd możesz pobrać gotowe zdjęcia. Wszystkie będą zarówno w maksymalnej rozdzielczości, jak i w mniejszej, idealnej dla potrzeb Internetu.

6
Przesyłka powrotna.

Odpowiednio zabezpieczoną paczkę odeślemy na wskazany przez Ciebie adres za pomocą kuriera lub poczty, oczywiście produkty możesz też odebrać osobiście.

Produkty możemy wysłać w dowolnie wskazane przez Ciebie miejsce, np. do Twoich klientów.

Cennik.

Stawki za zdjęcia są uzależnione od rodzaju, wielkości oraz materiału, z jakiego wykonany jest fotografowany przedmiot. Zależą one również od tego ,czy mają to być proste zdjęcia typu „packshot” (zdjęcia produktów na jednolitym tle) czy zdjęcia w jakiejś aranżacji. Poniżej zamieszczona jest tabela z cenami za wykonanie podstawowych zdjęć (packshotów) prostych produktów.

Tutaj powinna znajdować się tabela z cennikiem. Jeśli jest niewidoczna skontaktujcie się z nami, a opowiemy o naszych stawkach.

Każde zlecenie, w którym fotografowane przedmioty zawierają dużo odbijających powierzchni np. chromów, mają być fotografowane w specjalnej aranżacji lub w jakiś inny sposób mają być nietypowe, poddajemy indywidualnej wycenie. Zachęcamy do kontaktu z nami i pytania o wyceny konkretnych zleceń.

Wszystkie ceny podlegają negocjacji w przypadku większych lub stałych zleceń.

Jakie usługi zawarte są w cenie?

(Kliknij aby rozwinąć)

Przygotowanie produktu oraz usunięcie wszelkich śladów:

Produkty są delikatnie i dokładnie czyszczone za pomocą sprężonego powietrza, ściereczek z mikrofibry i specjalnie zaprojektowanych pędzli do usuwania mikrozabrudzeń. Czynności te wykonujemy w bawełnianych rękawiczkach, aby nie zostawić żadnych odcisków czy smug na Twoim produkcie. Wszystko po to, aby Twój produkt prezentował się jak najlepiej na zdjęciach.

Kolor tła i wybór między naturalnym cieniem a odbiciem.

Białe tło z miękkim cieniem.
Podczas fotografowania produkt rzuca delikatny, miękki cień na białe podłoże. Zostawiamy go, ponieważ podkreśla on głębię oraz związuje produkty z tłem . To klasyczny wygląd, który pasuje doskonale do wszystkiego.

Białe lub czarne tło z odbiciem.
Alternatywą jest zmiana podłoża na materiał o wysokim połysku, który daje czyste, ostre odbicie i nadaje zdjęciu bardziej nowoczesny wygląd.

Edycja zdjęcia, polegająca na usunięciu zanieczyszczeń oraz drobnych niedoskonałości.

Każde zdjęcie przed dostarczeniem go do klienta przechodzi przez dokładny, ale subtelny proces, retuszu. Podczas niego usuwane są drobiny kurzu, zadrapania, ubytki oraz poprawiana jest ogólna charakterystyka zdjęcia, jasność, kolory, kontrast, tak aby finalne zdjęcie prezentowało się jak najlepiej.


Ponowne zapakowanie i wysyłka.

Każdy towar, który ma zostać odesłany, jest przez nas dokładnie zabezpieczany i pakowany oraz wysyłany za pośrednictwem wybranego przez Państwa kuriera lub poczty.
Koszty wysyłki zostaną doliczone do Państwa rachunku (ponoszą Państwo tylko koszt usługi kurierskiej/pocztowej – nie pobieramy żadnych dodatkowych opłat!).

Zdjęcia o wysokiej rozdzielczości nadające się do wydruków oraz Internetu:

Dostarczamy zdjęcia w rozdzielczości 300 PPI, o możliwie największych rozmiarach, oraz pomniejszone, do zastosowań na stronach internetowych – mogą Państwo sami wybrać, jakie wymiary mają mieć zdjęcia pomniejszone.

Krótki standardowy czas realizacji zlecenia.

Większość zleceń realizujemy w przeciągu 7 dni od otrzymania produktów, aczkolwiek często okres ten jest znacznie krótszy. Większe oraz bardzo wymagające zlecenia mogą zabrać nam trochę więcej czasu. Podobnie może być również w przypadku, gdy mamy akurat bardzo dużo zleceń do wykonania. Aby określić konkretny termin realizacji zlecenia, zapraszamy do kontaktu.
Ekspresowe zlecenie.

Ekspresowe wykonanie zlecenia jest możliwe w większości przypadków. Zgodę na jego przyjęcie wyrażamy jednak, dopiero po zapoznaniu się ze szczegółami zlecenia.

48h dodatkowe 25% 24h dodatkowe 50%Zdjęcia gotowe tego samego dnia: dodatkowe 75%Transparentne tło.

Dostarczone zdjęcia mogą mieć transparentne tło, dzięki czemu będą idealnie nadawać się do użytku na stronach www, w katalogach oraz innych publikacjach, które posiadają już własne tło.

Dodatkowo opłata: 7 zł za zdjęcie.
Zobacz także...
1. Prezentacje 360° - czyli zdjęcia obrotowe.
2. Fotografia reklamowa - czyli coś więcej, niż zwykłe zdjęcie.
3. Animowane zdjęcia i time-lapse - czyli inne nowoczesne formy prezentacji produktów.

Dlaczego My?

Jakość. Konkurencyjność. Doświadczenie. Satysfakcja.

Chcielibyśmy sprawić, aby decyzja o wyborze fotografa, który wykona dla Państwa zdjęcia reklamowe lub produktowe, była decyzją oczywistą. Wiemy, że szukając firmy, która wykona dla Państwa takie zlecenie, mają Państwo naprawdę duży wybór. Wierzymy jednak, że możemy przedstawić Państwu kilka bardzo dobrych powodów, dla których szukając fotografa reklamowego, powinni Państwo poważnie rozważyć właśnie naszą ofertę.

Nasz sprzęt

W fotografii reklamowej poza dobrym fotografem ważny jest też sprzęt...

Dysponujemy doskonale przygotowanym, profesjonalnym studiem fotograficznym, w którym wykorzystujemy oświetlenie studyjne marki Bowens.

Wszystkie zlecenia wykonujemy profesjonalną cyfrową lustrzanką fotograficzną wyposażoną w pełnoklatkową matrycę co w połączeniu z profesjonalną linią obiektywów, gwarantuje doskonałą jakość, ostrość i kolor wykonywanych zdjęć.