FAQ, czyli najczęściej zadawane pytania.

Zamieściliśmy poniżej listę odpowiedzi na najczęściej zadawane przez naszych klientów pytania. Jeśli nie ma na niej odpowiedzi na Państwa pytanie, to zachęcamy do kontaktu z nami.1. Czy muszę mieszkać w Trójmieście lub jego okolicach, aby korzystać z Państwa usług?

Nie muszą Państwo mieszkać w pobliżu Trójmiasta, w zasadzie nie muszą Państwo nawet mieszkać w Polsce. Znaczna część naszych klientów jest spoza naszego regionu.

Powrót do góry...


2. Jak długo zajmuje wykonanie zdjęć?

Z reguły zdjęcia są gotowe w przeciągu 7 dni od dostarczenia do naszego studia przedmiotów do sfotografowania. Najczęściej ten okres jest nawet krótszy (3-4 dni). Niekiedy zdarza się jednak, gdy mamy naprawdę dużo pracy, że czas ten się wydłuża . Podobnie jest w przypadku gdy chcą Państwo, abyśmy wykonali bardzo dużą liczbę zdjęć. Jeśli chcą Państwo poznać konkretny termin realizacji zlecenia, to prosimy o kontakt. Po uzyskaniu niezbędnych informacji będziemy mogli taki termin określić.

Jeśli zlecenie jest bardzo pilne, zapraszamy do działu promocje, gdzie przedstawiamy naszą specjalną usługę „Nocny Express”.

Powrót do góry...


3. W jaki sposób zostaną dostarczone zdjęcia?

Gotowe zdjęcia zostaną umieszczone na serwerze FTP (miejscu umożliwiającym wymianę plików przez internet), z którego będą mogli je Państwo od razu ściągnąć, oraz zostaną nagrane na płytę DVD, która zostanie Państwu dostarczona wraz z fakturą.

Powrót do góry...


4.W jakim formacie zostaną dostarczone zdjęcia?

Dostarczamy klientom zdjęcia wysokiej rozdzielczości (300 PPI) w formacie jpg, używając ustawień zapisu o maksymalnej jakości. Przekazujemy również mniejsze zdjęcia, które idealnie nadają się do publikowania w Internecie.

Powrót do góry...


5. Jaką licencję otrzymam na zdjęcia?

Zdjęcia otrzymują Państwo na licencji royalty-free. Oznacza to, że mogą Państwo je publikować w dowolnych ilościach na wszystkich polach eksploatacji, takich jak publikacje internetowe, telewizyjne, ulotki, katalogi itp., bez żadnych dodatkowych opłat. Zachowujemy jednak prawa autorskie do zdjęć i bez naszej zgody nie mogą Państwo ich odsprzedać osobom trzecim.

Powrót do góry...


6. Czy fotografujemy także bardzo duże i ciężkie przedmioty?

Jesteśmy w stanie fotografować przedmioty o bardzo różnych wielkościach i wagach, aczkolwiek nawet nasze studio ma pewne ograniczenia. W przypadku przedmiotów o naprawdę dużych rozmiarach prosimy o kontakt — z pewnością zaoferujemy Państwu dogodne rozwiązanie.

Powrót do góry...


7. Czy otrzymam od Państwa fakturę VAT?

Oczywiście, że tak! Jesteśmy w pełni legalnie działającą firmą i za każde wykonane zlecenie wystawiamy klientom fakturę VAT.
Dzięki temu mają Państwo gwarancję, że wszystko co zrobiliśmy zostało wykonane w sposób zgodny z prawem i bez obaw mogą Państwo korzystać z otrzymanych od nas materiałów.

Powrót do góry...

Dlaczego My?

Jakość. Konkurencyjność. Doświadczenie. Satysfakcja.

Chcielibyśmy sprawić, aby decyzja o wyborze fotografa, który wykona dla Państwa zdjęcia reklamowe lub produktowe, była decyzją oczywistą. Wiemy, że szukając firmy, która wykona dla Państwa takie zlecenie, mają Państwo naprawdę duży wybór. Wierzymy jednak, że możemy przedstawić Państwu kilka bardzo dobrych powodów, dla których szukając fotografa reklamowego, powinni Państwo poważnie rozważyć właśnie naszą ofertę.

Nasz sprzęt

W fotografii reklamowej poza dobrym fotografem ważny jest też sprzęt...

Dysponujemy doskonale przygotowanym, profesjonalnym studiem fotograficznym, w którym wykorzystujemy oświetlenie studyjne marki Bowens.

Wszystkie zlecenia wykonujemy profesjonalną cyfrową lustrzanką fotograficzną wyposażoną w pełnoklatkową matrycę co w połączeniu z profesjonalną linią obiektywów, gwarantuje doskonałą jakość, ostrość i kolor wykonywanych zdjęć.