Dlaczego My?

Chcielibyśmy sprawić, aby decyzja o wyborze fotografa, który wykona dla Państwa zdjęcia reklamowe lub produktowe była prostą decyzją. Wiemy, że szukając firmy, która wykona dla Państwa takie zlecenie, mają Państwo naprawdę duży wybór. Myślimy jednak, że możemy przedstawić Państwu kilka bardzo dobrych powodów, dla których szukając fotografa reklamowego powinni Państwo poważnie rozważyć naszą ofertę.


Jakość.

Fotografia produktowa oraz reklamowa to wszystko czym się zajmujemy. Jesteśmy dumni z jakości świadczonych przez nas usług. Naszym priorytetem jest, aby każde zdjęcie, które opuszcza nasze studio, spełniało wysokie standardy i odpowiadało potrzebom naszego klienta.

Wielu naszych konkurentów idzie na kompromis, gdy chodzi o jakość, po to, aby obniżyć swoje ceny. Rozumiemy, że jest spore zapotrzebowanie na tańsze i średniej jakości zdjęcia, jednak my postanowiliśmy zawsze trzymać się naszych standardów jakości.

Wybór fotografa, który jakość wykonanej przez siebie fotografii zawsze stawia na pierwszym miejscu, jest najlepszym możliwym wyborem. Koniec końców, chcą przecież Państwo otrzymać doskonałe zdjęcia, z których będą Państwo dumni, i którymi będą się Państwo mogli chwalić swoim przyjaciołom, współpracownikom i — co najważniejsze — Państwa klientom.
Konkurencyjność.

Tak samo jak jakość, bardzo ważna jest dla nas również uczciwa wycena naszej pracy. Ponieważ skupiamy się głównie na fotografii produktowej, jesteśmy w stanie prowadzić efektywnie studio fotograficzne z doskonale dopracowanymi procesami produkcyjnymi , co pozwala nam na bardzo wydajną pracę, doskonałą jakość i konkurencyjne ceny.

Możecie o tym Państwo przeczytać więcej w naszej ofercie fotografii produktowej.
Doświadczenie.

Jako AdPhoto oraz fotografowie na zlecenie dostarczyliśmy już kilka tysięcy gotowych zdjęć dla dziesiątek klientów z kraju oraz z zagranicy. Wybierając nas, wybierają Państwo firmę, której fotografowie posiadają ponad 5-letnie doświadczenie zawodowe w fotografii reklamowej oraz kilkunastoletnie doświadczenie jako pasjonaci fotografii.
Satysfakcja klientów.

Bardzo ważna jest dla nas jakość wykonywanych usług oraz obsługi, które powodują, że klienci do nas wracają. Mimo że spora część klientów początkowo zleca nam jednorazowe projekty fotograficzne, ponad 60% z nich skorzystało z naszych usług po raz drugi, a ponad 30% korzysta z nich regularnie. Udało nam się zbudować solidną sieć stałych klientów, którzy zawsze, gdy potrzebują fotografa reklamowego, korzystają z naszych usług. Ten fakt mówi nam, że robimy coś naprawdę wyjątkowego.
Specjalna oferta dla klientów, którzy chcą skorzystać z naszych usług po raz pierwszy

Tak samo jak na dobrych relacjach z obecnymi klientami, zależy nam na dobrym starcie z nowymi, stąd — w ramach swoistego „dziękujemy, że nas wybraliście” — zapraszamy do skorzystania z szeregu oferowanych przez nas rabatów i promocji.

Ostatnie realizacje:

Czyli to co niedawno zrobiliśmy, wystarczy kliknąć na wybrane zdjęcie, aby przenieść się do większej galerii...

Nasz sprzęt

W fotografii reklamowej poza dobrym fotografem ważny jest też sprzęt...

Dysponujemy doskonale przygotowanym, profesjonalnym studiem fotograficznym, w którym wykorzystujemy oświetlenie studyjne marki Bowens.

Wszystkie zlecenia wykonujemy profesjonalną cyfrową lustrzanką fotograficzną wyposażoną w pełnoklatkową matrycę co w połączeniu z profesjonalną linią obiektywów, gwarantuje doskonałą jakość, ostrość i kolor wykonywanych zdjęć.