Zdjęcie telefonu - Copyrights AdPhoto Szymon Witkowski

Kontakt

Mają Państwo jakieś pytania? Chcą Państwo rozpocząć współpracę z nami? W takim wypadku prosimy o kontakt mailowy lub telefoniczny . Telefony odbieramy każdego dnia prawie o każdej porze, a na odpowiedź mailową prawie nigdy nie będą Państwo czekać dłużej niż 2 godziny.
Telefon: 506 169 411
Email: biuro@AdPhoto.pl
Komunikator GG: 8118210
Nasze studio znajduje się w Gdańsku, ale Państwo nie muszą.

Paczki z przedmiotami do sfotografowania przychodzą do nas z najdalszych zakątków Polski, a nawet z poza granic naszego kraju, tak więc mogą się Państwo z nami śmiało kontaktować, nawet jeśli mieszkają Państwo daleko od Trójmiasta. Więcej informacji w dziale FAQ.Dlaczego My?

Jakość. Konkurencyjność. Doświadczenie. Satysfakcja.

Zdjęcie żarówek

Chcielibyśmy sprawić, aby decyzja o wyborze fotografa, który wykona dla Państwa zdjęcia reklamowe lub produktowe, była decyzją oczywistą. Wiemy, że szukając firmy, która wykona dla Państwa takie zlecenie, mają Państwo naprawdę duży wybór. Wierzymy jednak, że możemy przedstawić Państwu kilka bardzo dobrych powodów, dla których szukając fotografa reklamowego, powinni Państwo poważnie rozważyć właśnie naszą ofertę.

Nasz sprzęt

W fotografii reklamowej poza dobrym fotografem ważny jest też sprzęt...

Zdjęcie studia

Dysponujemy doskonale przygotowanym, profesjonalnym studiem fotograficznym, w którym wykorzystujemy oświetlenie studyjne marki Bowens.

Wszystkie zlecenia wykonujemy profesjonalną cyfrową lustrzanką fotograficzną wyposażoną w pełnoklatkową matrycę co w połączeniu z profesjonalną linią obiektywów, gwarantuje doskonałą jakość, ostrość i kolor wykonywanych zdjęć.