Aktualne promocje.


Zawsze szukamy sposobów, aby uprzyjemnić zarówno nowym, jak i stałym klientom współpracę z nami. Dlatego od czasu do czasu oferujemy specjalne promocje oraz rabaty, o których możecie Państwo przeczytać poniżej.Zbieraj bony za polecenia.

Jesteś naszym klientem i chcesz komuś nas polecić? Doceniamy Twoją pomoc — dobre referencje są doceniane w każdej branży! W ramach podziękowań chcielibyśmy zaoferować Ci bon o wartości 50 złotych za każdego poleconego klienta.

Szczegóły promocji.

Program poleceniowy jest dostępny zarówno dla nowych jak i obecnych klientów.
Polecony klient musi być nowym klientem.

Aby otrzymać bon poinformujcie nas o kliencie, któremu nas poleciliście, a my przyznamy Państwu bon o wartości 50 zł, gdy tylko wykonamy dla niego pierwsze zlecenie. Bon może zostać w przyszłości wykorzystany na nasze usługi i nie może zostać zamieniony na gotówkę. Niewykorzystane bony tracą ważność po roku od dnia ich przyznania.
Nocny Express

Jest godzina 19:00? 21:00? A Ty potrzebujesz zdjęć na jutro rano? Nie ma problemu — dzwoń o każdej porze i jeśli tylko będziemy mieli taką możliwość, to będziemy pracować dla Ciebie całą noc, a rano oddamy gotowe, pełnowartościowe zdjęcia, takiej samej jakości, jak zdjęcia wykonywane w ciągu dnia.

Koszt takiego zlecenia jest zawsze ustalany indywidualnie i zależny jest od produktów oraz ich ilości. Minimum to dodatkowe 50% stawki podstawowej.

Darmowe zdjęcia próbne.

Chciałbyś skorzystać z naszych usług, ale nie wiesz, czy sprostamy Twoim wymaganiom? Nie ma problemu — wyślij, przywieź lub powiedz, jaki produkt mamy znaleźć/kupić (o ile będzie dla nas w miarę łatwo dostępny) i sfotografować, a zrobimy dla Ciebie kilka próbnych, zupełnie darmowych zdjęć. Przekażemy Ci je wraz z naszym znakiem wodnym i bez możliwości komercyjnego wykorzystania, a Ty dopiero wtedy będziesz mógł zdecydować, czy chcesz z nami współpracować czy nie, bez żadnych kosztów.

Dlaczego My?

Jakość. Konkurencyjność. Doświadczenie. Satysfakcja.

Chcielibyśmy sprawić, aby decyzja o wyborze fotografa, który wykona dla Państwa zdjęcia reklamowe lub produktowe, była decyzją oczywistą. Wiemy, że szukając firmy, która wykona dla Państwa takie zlecenie, mają Państwo naprawdę duży wybór. Wierzymy jednak, że możemy przedstawić Państwu kilka bardzo dobrych powodów, dla których szukając fotografa reklamowego, powinni Państwo poważnie rozważyć właśnie naszą ofertę.

Nasz sprzęt

W fotografii reklamowej poza dobrym fotografem ważny jest też sprzęt...

Dysponujemy doskonale przygotowanym, profesjonalnym studiem fotograficznym, w którym wykorzystujemy oświetlenie studyjne marki Bowens.

Wszystkie zlecenia wykonujemy profesjonalną cyfrową lustrzanką fotograficzną wyposażoną w pełnoklatkową matrycę co w połączeniu z profesjonalną linią obiektywów, gwarantuje doskonałą jakość, ostrość i kolor wykonywanych zdjęć.