Fotografia reklamowa.

Potrzebują Państwo czegoś więcej niż tylko zwykłych zdjęć produktów? Chcą Państwo, aby zostały one pokazane w jakiejś interesującej aranżacji? To trafili Państwo idealnie! Ponieważ tym właśnie jest AdPhoto – połączeniem fotografii i reklamy.Wykonujemy zdjęcia reklamowe zarówno w studiu, jak i poza nim. Wykonujemy zdjęcia zgodnie z życzeniem i opisem klientów lub sami tworzymy własne aranżacje.

Zapraszamy do obejrzenia naszej galerii, a następnie, jeśli będą Państwo zainteresowani naszymi usługami, do kontaktu z nami.
Zobacz także...
1. Prezentacje 360° - czyli zdjęcia obrotowe.
2. Fotografia produktowa - czyli popularne packshoty.
3. Animowane zdjęcia i time-lapse - czyli inne nowoczesne formy prezentacji produktów.

Dlaczego My?

Jakość. Konkurencyjność. Doświadczenie. Satysfakcja.

Chcielibyśmy sprawić, aby decyzja o wyborze fotografa, który wykona dla Państwa zdjęcia reklamowe lub produktowe, była decyzją oczywistą. Wiemy, że szukając firmy, która wykona dla Państwa takie zlecenie, mają Państwo naprawdę duży wybór. Wierzymy jednak, że możemy przedstawić Państwu kilka bardzo dobrych powodów, dla których szukając fotografa reklamowego, powinni Państwo poważnie rozważyć właśnie naszą ofertę.

Nasz sprzęt

W fotografii reklamowej poza dobrym fotografem ważny jest też sprzęt...

Dysponujemy doskonale przygotowanym, profesjonalnym studiem fotograficznym, w którym wykorzystujemy oświetlenie studyjne marki Bowens.

Wszystkie zlecenia wykonujemy profesjonalną cyfrową lustrzanką fotograficzną wyposażoną w pełnoklatkową matrycę co w połączeniu z profesjonalną linią obiektywów, gwarantuje doskonałą jakość, ostrość i kolor wykonywanych zdjęć.