Prezentacje 360°

czyli nowoczesne formy reklamy Twoich produktów.

Masz ochotę zaskoczyć swoich klientów czymś więcej niż zwykłymi zdjęciami, czymś nowoczesnym, przyciągającym uwagę?
W naszej ofercie znajdują się przynajmniej trzy innowacyjne formy reklamy, które wzbogacą Twoją stronę i przyciągną uwagę Twoich klientów.


Prezentacje 360°.

Prezentacje 360° to, jak widać na poniższym przykładzie, połączone ze sobą zdjęcia, które umożliwiają obrót sfotografowanego przedmiotu dookoła własnej osi. Zdjęcia obrotowe są coraz popularniejsze na naszym rynku, zarówno dzięki temu, że przyciągają uwagę klientów, jak i temu, że pozwalają odbiorcom dokładniej przyjrzeć się kupowanym w Internecie produktom.

Get Adobe Flash player

Powyższa animacja, jest złożona z 72 zdjęć - została zapisana jako animacja Adobe Flash.


This content requires HTML5 & Javascript or Adobe Flash Player Version 9 or higher.

Powyższa animacja, jest złożona z 36 zdjęć - została zapisana jako animacja HTML5.Jakość.

Najważniejszym składnikiem dobrze wyglądającej prezentacji 360° są dobrej jakości zdjęcia. Są one podstawą, dzięki której w ogóle możliwe jest stworzenie takiej prezentacji. Zawsze dbamy o to, aby każde zdjęcie składowe było wykonane przy zachowaniu naszych wysokich standardów oraz w dokładnie takich samych warunkach. To dzięki takiemu podejściu mogą Państwo zauważyć widoczną różnicę między naszymi prezentacjami a innymi dostępnymi na rynku.
Prostota i zabawa.

Nasze zdjęcia obrotowe są bardzo proste w użyciu. Z reguły nie dodajemy zbyt dużej ilości przycisków do kontroli prezentacji, staramy się bowiem, aby wszystko było jak najbardziej intuicyjne. Nasze rozwiązania sprawiają, że wystarczy kliknąć i przesunąć kursor myszy, aby wprowadzić przedmiot w ruch. To działa dokładnie tak, jak spodziewają się tego Państwa klienci.

Dodatkowo są one stworzone w taki sposób, aby mogli Państwo „poczuć” produkt pod swoimi palcami. Wystarczy wprowadzić je delikatnie w ruch, a nadany im moment bezwładności powoli je zatrzyma. Proszę wypróbować powyższą prezentację.
Kompatybilność

Oprogramowanie, którego używamy do tworzenia tego typu prezentacji, sprawia, że działają one we wszystkich najpopularniejszych przeglądarkach internetowych, takich jak Firefox, Internet Explorer, Chrome , Opera itd.
Zobacz także...
1. Fotografia produktowa - czyli popularne packshoty.
2. Fotografia reklamowa - czyli coś więcej, niż zwykłe zdjęcie.
3. Animowane zdjęcia i time-lapse - czyli inne nowoczesne formy prezentacji produktów.

Dlaczego My?

Jakość. Konkurencyjność. Doświadczenie. Satysfakcja.

Chcielibyśmy sprawić, aby decyzja o wyborze fotografa, który wykona dla Państwa zdjęcia reklamowe lub produktowe, była decyzją oczywistą. Wiemy, że szukając firmy, która wykona dla Państwa takie zlecenie, mają Państwo naprawdę duży wybór. Wierzymy jednak, że możemy przedstawić Państwu kilka bardzo dobrych powodów, dla których szukając fotografa reklamowego, powinni Państwo poważnie rozważyć właśnie naszą ofertę.

Nasz sprzęt

W fotografii reklamowej poza dobrym fotografem ważny jest też sprzęt...

Dysponujemy doskonale przygotowanym, profesjonalnym studiem fotograficznym, w którym wykorzystujemy oświetlenie studyjne marki Bowens.

Wszystkie zlecenia wykonujemy profesjonalną cyfrową lustrzanką fotograficzną wyposażoną w pełnoklatkową matrycę co w połączeniu z profesjonalną linią obiektywów, gwarantuje doskonałą jakość, ostrość i kolor wykonywanych zdjęć.