Animowane zdjęcia i time-lapse,

czyli nowoczesne formy reklamy Twoich produktów.

Masz ochotę zaskoczyć swoich klientów czymś więcej niż zwykłymi zdjęciami, czymś nowoczesnym, przyciągającym uwagę?
W naszej ofercie znajdują się innowacyjne formy reklamy, które wzbogacą Twoją stronę i przyciągną uwagę Twoich klientów.


Animowane zdjęcia.

Animowane zdjęcia (cinemagraphs) to zupełna nowość nie tylko w Polsce, ale i na świecie. Dzięki połączeniu zdjęcia i filmu możemy uzyskać statyczny , dobrze wyglądający obraz produktu połączony z ruchem jakiegoś detalu. Takie połączenie intryguje odbiorców, zwraca ich uwagę, a produkty pokazane w ten sposób na dłużej pozostają w ich pamięci.


Time-lapse.Time-lapse, czyli inaczej film poklatkowy, to film którego każda klatka jest osobno wykonanym zdjęciem. Dzięki takiemu rozwiązaniu możemy np. uchwycić na krótkim filmie procesy, które w rzeczywistości trwają bardzo długo. Możemy również „ożywić” przedmioty nieożywione i spowodować, że będą poruszać się bez widocznej manipulacji człowieka.

Dzięki zastosowaniu tej metody możemy uzyskać bardzo ciekawe i nietypowe efekty. To dla Państwa możliwość, aby w zupełnie nowy sposób zaprezentować produkty klientom.

Zapraszamy do obejrzenia kilku naszych ostatnich prac, które są dostępne w galerii time-lapse.
Zobacz także...
1. Prezentacje 360° - czyli zdjęcia obrotowe.
2. Fotografia reklamowa - czyli coś więcej, niż zwykłe zdjęcie.
3. Fotografia produktowa - czyli popularne packshoty.

Dlaczego My?

Jakość. Konkurencyjność. Doświadczenie. Satysfakcja.

Chcielibyśmy sprawić, aby decyzja o wyborze fotografa, który wykona dla Państwa zdjęcia reklamowe lub produktowe, była decyzją oczywistą. Wiemy, że szukając firmy, która wykona dla Państwa takie zlecenie, mają Państwo naprawdę duży wybór. Wierzymy jednak, że możemy przedstawić Państwu kilka bardzo dobrych powodów, dla których szukając fotografa reklamowego, powinni Państwo poważnie rozważyć właśnie naszą ofertę.

Nasz sprzęt

W fotografii reklamowej poza dobrym fotografem ważny jest też sprzęt...

Dysponujemy doskonale przygotowanym, profesjonalnym studiem fotograficznym, w którym wykorzystujemy oświetlenie studyjne marki Bowens.

Wszystkie zlecenia wykonujemy profesjonalną cyfrową lustrzanką fotograficzną wyposażoną w pełnoklatkową matrycę co w połączeniu z profesjonalną linią obiektywów, gwarantuje doskonałą jakość, ostrość i kolor wykonywanych zdjęć.